Разводот на зајачицата го шокираше светот

27 септември, 2018
з

Поранешната сопруга на Хју Хефнер ги потпиша хартиите за развод Светот бил шокиран пред десет години беше објавено дека сопственикот на Плејбој Хју Хефнер, ќе се ожени со 50 години помладата зајачица Холи Медисон. Односно, дека младата, платинеста блондинка ќе се омажи за “богатиот старец” …

Холи во времето кога живееше со Хеф, имаше 28 години и е единствената од сите што јавно признала дека “има романтични чувства за Хефнер” и дека е подготвена да му роди деца.Снимките од вилата на Хју Хефнер, на кои Холи му зборува на плејбојот дека го сака најмногу на светот и љубоморните погледи и кавги со другите зајачици, воедно го насмејаа и загрозија светот.

Набрзо откако рече дека би била најсреќна кога би го изговорила судбоносното “да” на 53 години постариот плејбој, Холи го остави поради илузионистот Крис Ејнџел.

Потоа го остави и него за Паскал Ротели со која доби две деца, а сега го остави и него.

View this post on Instagram

Hair Falls

A post shared by Holly Madison (@hollymadison) on