Се огласи и таткото на Меган Маркл кој не беше присутен на кралската венчавка на својата ќерка

21 мај, 2018
5

По кралската венчавка се огласи и таткото на Меган Маркл на кој му беше забрането присуство, поради болест. Тој бил истовремено среќен и тажен.

Моето бебе беше преубаво и среќно. Би сакал да сум таму до неа, но гледав на ТВ, вели Томас, пренесе Дејли Меил.

73-годишниот татко на Меган успешно се опоравува по операцијата на срце.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris