Шок! Ќерката на Гоца Тржан се откажува од татка си: Бара да го смени презимето Маринковиќ!

10 мај, 2018
7

Ќерката на Иван Маринковиќ наводно се откажала од презимето на својот татко, а ријалити учесникот вели дека тоа многу тешко го поднел.

– Со оглед на тоа дека го знам своето дете, не сакам да верувам во тоа. Многу ме потресе од моментот кога слушнав, само за тоа размислував, не сакам да верувам, бидејќи не гледам причина за тоа.

– Познавајќи ја својата поранешна сопруга, има веројатност дека таа влијаела на мислењето на Лена, вели Иван Маринковиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris