11 декември, 2018

Радио

Како изгледа кога сопругот ви е моден дизајнер и сака да се меша во вашиот стил на облекување? Тоа е проблемот кој го има познатата старлета.

Таа, од почетокот на нивната врска со Канjе Вест, пред да излезе од дома мора да му ја покаже комбинацијата на пејачот, за тој да може да ја одобри. Една од причините за која што повремено станува русокоса, е токму тоа.

Таа потврдила дека нејзинот сопруг не сака таа да носи големи очила за сонце, што значи дека ќе мора да се откаже од својата страст, за да го задоволи Канjе.

A few years ago

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Добила „наредба“ од него дека мора да ги фрли очилата кои ги носела во последната епизода на пополураното реалити шоу „Keeping Up with the Kardashians“.

– Канjе ми испрати меил каде напиша: веќе не смееш да носиш големи очила. Ми испрати милион слики од мали очила, рекла таа.

Во последно време, речиси е невозможно да ја видите Ким, а на себе да не носи барем еден дел од модната линија на нејзинот сопруг.

Остави коментар

Почетна // Забава // Што и е забрането на Ким Кардашијан да носи?
Горе