18 февруари, 2019

Радио

Наташа Беквалац полека заздравува од трауматичниот период кога ја претепа сопругот Лука Лазукиќ во заедничкиот дом во Белград.

 

Наташа сега објави фотографија која ја разнежи јавноста.

На фотографијата, Наташа се наоѓа во прегратка на своите ќерки Хана и Катја, а уследиле и коментари и поддршка на нејзините следбеници, кои порачаа дека е вистинска среќа во прегратка на децата.

Girls ,girls👩‍👧

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Слика која ги топи срцата: Еве како ќерките на Наташа Беквалац и даваат сила да го преживее најтекиот период!
Горе