Сораја ја “запали” Москва: По пристигнувањето, веднаш ги покажа голите гради

29 јуни, 2018
15

Сораја на почетокот на јуни е депортирана од Србија во Црна Гора, а после својата матична земја наводно орпатувала во Америка, потоа во Италија и сега се наоѓа во Москва.

Сега таа објавила фотографија во која покажува дека отишла да ја поддржи српската фудбалска репрезентација.

Пред објавата на фотографијата Соравија изјавила:

“Стигнав во Москва да ги поддржам нашите фудбалери. Сигурна сум дека ќе ги победиме Бразилците”

https://www.instagram.com/p/BkfYs90gAis/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BkhV7wTAaUE/?utm_source=ig_embed

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi