18 февруари, 2019

Радио

Српската актерка која на сите им стана добро позната откако нејзиниот свршеник се обиде да ја убие пукајќи и во главата па се самоуби има нова љубов.

Имено Ивана Панзаловиќ која минатата година преживеа вистински пекол приреден од нејзиниот свршеник познатиот хирург Срѓан, осум месеци по трагедијата изгледа дека повторно се заљубила.

Младата актерка на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа како момче ја допира за нејзината нога.

-Може и вака, напиша актерката и ја сподели фотографијата.

Остави коментар

Почетна // Забава // Шоубиз // Свршеникот и пукаше во главата па се самоуби: Актерката која доживеа пекол пред неколку месеци има нова љубов
Горе