5 август, 2020

20 причини поради кои здолништето ќе стане ваше омилено парче оваа сезона.

Многумина од нас во есенските и зимските денови здолништата ги заменуваат со панталони и комбинезони, но има толку многу причини зошто здолништето треба да стане ваше омилено парче облека оваа сезона. Бројните брендови подготвија генијални волнени здолништа за оваа сезона, што ќе ве загреат и во најстудените месеци.

Ги пронајовме во понудата на луксузните брендови како што се Balenciaga, Gucci, Miu Miu и Rochas, а варијантите на high-street беа подготвени од Манго и Зара.

Во галеријата ви го претставуваме  изборот на најдобрите волнени здолништа од актуелните понуди.

Остави коментар

Почетна // Life Story // 20 неодоливи волнени здолништа кои ќе ви ја разубават есента
Горе