25 април, 2019

Радио

Најдобро е што не ви требаат часови во скапиот салон за овој изглед. Вашата омилена фризура е готова за неколку минути!

Ако припаѓате на таа група девојки кои ги сакаат неуредните и секојдневни пунџи, особено кога температурата е висока, конечно можеме да кажеме дека вашите 5 минути се дојдени, пишува Cosmopolitan.rs.

Според нашата омилена социјална мрежа Pinterest, “мрзливите” фризури станаа најбараните откако сите девојки ова лето сакаат токму таков лежерен неуреден изглед.Ќе признаете дека оваа слатка и релаксирана фризура е идеална за плажите и деновите кога не сакате да потрошите премногу време за уредување на вашата коса и изгледа атрактивно и убаво на долга коса или коса до рамо.

Ќе ја пробате ли?

Остави коментар

Почетна // живот // ДЕВОЈКИТЕ ГО ДАДОА СВОЈОТ ГЛАС: Ова е најбараната фризура на социјалните мрежи
Горе