Витаминска бомба од спанаќ, јаболко и лимон

11 мај, 2018
5

Потребни намирници:

1 китка спанаќ

сок од 1/2 лимон

2-3 јаболка

1 супена лажица мед

1 чаша вода

Измијте ги добро спанаќот и јаболката. Од спанаќот ќе ви бидат потребни само листовите. Јаболката се лупат и се отстранува срцевината со семките. Сите намирници се мешаат во блендер и коктелот е готов.

Пијте го коктелот секое утро на гладно за да го исчистите организмот од токсини, да го регулирате метаболизмот и столицата и да ја исчистите кожата од акни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris