18 февруари, 2019

Радио

Летото не е лето без белите панталони, фустанчиња и маички. Всушност белата боја е можеби и првата што ви паѓа на памет кога ќе се спомне летната гардероба.

Белата боја е таа која никогаш не излегува од мода, а во комбинација со исончан тен е нешто на кое никој не може да одолее.

Токму затоа ние ви нудиме стилски комбинации со кои ќе изгледате убаво и привлечно и покрај високите температури.

 

 

 

Остави коментар

Почетна // живот // мода // Како да ја комбинирате белата боја ова лето?
Горе