31 мај, 2020

Сега кога патувањата и уживањето во летните вечери е пред нас, време е да ги обединиме најголемите трендови на едно место, односно комбинациите кои најмногу се издвоија во оваа модна сезона. Тие се лесно достапни и сестрани и веруваме дека ќе ви се допаднат.

Haljine na kopčanje + ’korpa’ torbe

Kompleti

„Ludilo“ za lavandom

Trešnje

Puf rukavi

Tufne & žuta

Sandale sa jednim prstenom

Bela haljina

 

Остави коментар

Почетна // Life Story // мода // Летна тренди мода: Комбинации кои мора да ги имате!
Горе