21 март, 2019

Радио

Фризерите не враќаат во деведесеттите години од минатиот век!

Фризурите кои ќе бидат хит оваа сезона не враќаат во изминатиот век!

Всушност, покрај тоа што ние ги прифативме, модните куќи и големите дизајнери, исто така, го прифатија враќањето на деведесеттите во секој смисол, пишува Космополитен. Освен облеката и модните додатоци , се вратија и фризурите од тоа време. А, ако се прашувате какви фризури ќе бидат ИН оваа есен, ви претставуваме неколку тренди примери со кои сигурно нема да направите грешка …

View this post on Instagram

Don’t be a lady, be a legend. 🐆

A post shared by ⚡️Tezza⚡️ (@tezzamb) on

View this post on Instagram

Details🧡 #ootd #rockytakesnyfw 📷 @matt_coop

A post shared by R O C K Y (@rocky_barnes) on

View this post on Instagram

@tomford

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Остави коментар

Почетна // живот // Овие манекенски фризури се повторно во мода: 5 фризури кои ќе бидат апсолутен хит за есен/зима 2018/19
Горе