Што велите за шминка инспирирана од принцезите на Дизни?

25 септември, 2018
m1

ColourPop создаде генијална колекција на шминка, инспирирана од принцези, кои ги обожававме во детството.

Што се случува кога ќе соедините две големи имиња од сосема различни светови – Дизни и ColourPop – генијална колекција на шминка, секако!

За една недела во продажба ќе биде пуштена ограничена ColourPop колекција која била создадена во соработка со Дизни, и е инспирирана од принцезите што сите ги обожававме во детството.

Од сенките за очи од бајките до кармини за усни достојни на црвениот тепих, оваа колекција ни дава квалитетни производи, кои ќе ве однесат во светот на фантазијата, а во продолжение ќе ви откриеме што точно ве очекува во колекцијата.

 

 

 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi