Jennifer Lopez одново нѐ изненади со својот изглед

4 септември, 20190
j lo

Jennifer Lopez не ја крие својата прекрасна линија, ниту дека сака да се пофали. Актерката и пејачка, на Инстаграм објави фотографија од себеси во едноделен костим за капење, а нејзините затегнати нозе беа во прв план. Покрај костимот за капење, таа носеше и жолта наметка што ја спушти до лактите и воедно ги покажа мускулите на рацете, а нејзините обожаватели не можат да поверуваат дека Ј.Lo изгледа толку добро на 50-годишна возраст.

View this post on Instagram

St.Tropez 2019 ☀️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber