Нејзиниот израз на лицето кажува сѐ! На девојчето и го донесоа помалото братче, нејзината реакција го освои интернетот!

17 јануари, 20190
dete

Родителите на малата Ела Џеремајас, сакаа да снимат топло семејно видео од нејзината прва средба со својот помал брат.

Но, тоа не беше како што очекуваа. Ела воопшто не беше импресионирана, а тоа се забележа и на нејзиното лице.

Нејзиниот израз на лицето, на кој не е јасно дали се гледа гнев, љубомора или едноставно здодевност, стана вирален хит кој насмеа многумина.

Toddler Big Sister Was Not Impressed With Her New Sibling

Watch this toddler's hilarious reaction to meeting her new baby brother for the first time

Gepostet von NowThis am Sonntag, 13. Januar 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber