Сестрата на војвотката Меган тврди дека ќе ја уништи: Ќе откријам сѐ!

1 февруари, 20190
мег

Откако Меган Маркл стана дел од кралското семејство, нејзината сестра од страната на татко ѝ не престанува со обидите да ја уништи нејзината репутација. Саманта Маркл (54) на сите можни начини се обидува да ја дискредитира Војвотката од Сасекс. Ја критикува на социјалните мрежи, во телевизиски интервјуа, најави учество во „Celebrity Big Brother“, а сега се подготвува да и зададе уште еден удар. Имено, Саманта напиша две книги „In the shadows of the duchess“, во кои, како што таа вели таа, ги открива сите тајни на нејзината помлада сестра.

– Од приспивни песни до лаги. Сето тоа е во мојата книга. Таа опфаќа се што се случува „зад сцената“ за кое светот не знае. Верувајте ми, има многу работи, рече Саманта.

Саманта, првата книга планира да ја објави  во април, токму кога се очекува раѓањето на детето на принцот Хари и војвотката Меган.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber