Шокантна фотографија од ѕвездата која два пати се избори со ракот на кожата: Дали повторно ѝ се врати болеста на познатата актерка?

14 февруари, 20190
мелани

Папараците ја фатија со модрици на рацете! Фановите на познатата актерка Мелани Грифит се исплашени дека и се вратила опасната болест. Иако холивудската ѕвезда во два наврати се избори со ракот на кожата, фотографијата на која се гледаат нејзините модринки на нејзината рака ги загрижи нејзините обожаватели.

 

Фотографија направена од папараците, додека 61-годишната актерка седи во нејзиниот автомобил, чекајќи ред во пералната за автомобили, е многу шокантна.

Освен деталите на кожата, кои укажуваат на тоа дека можеби се вратила болеста, покрај бројните естетски операции, се забележуваат и на нејзиното лице.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber