Urban Decay лансираше Game of Thrones линија и сакаме буквално сѐ!

2 април, 20190
got 00

Веќе се навикнавме дека Urban Decay на пазарот лансира палети и производи кои значително ја зголемуваат нашата листа на желби, а исклучок не е ниту последната линија, инспирирана од една од најинтересните серии во последниве години и чија последна сезона конечно ќе започне да се емитува за помалку од две недели.

И мораме да признаеме, со еднаква нетрпеливост го чекаме расплетот на супер возбудливата серија, како и да доаѓањето на пазарот на оваа линија.

Кога станува збор за вакви производи, дали навистина постои цена која не сме подготвени да ја платиме?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber