Автомобил влета во деца од градинка! Четири деца се во критична состојба

8 мај, 2019
д

Во несреќата што се случи во јапонскиот град Оцу, повредени се петнаесет лица кога рано наутро автомобил влета во група деца на возраст од две до три години. Четири деца во несвесна состојба беа транспортирани во болница и тие се во критична состојба. Несреќата се случи додека децата од градинката биле на прошетка и во близина на пешачкиот премин кога автомобилот ги удри.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi