ГОСТИН НА ХОТЕЛОТ инсталираше камера во собата за да ги провери собарките: Еве што навистина прават кога не сте таму!

28 мај, 2019
569911_soba_ls

Погледнете што се случило кога собарката влегла во собата!

Еден гостин на хотелот одлучи да провери колку се безбедни неговите приватни предмети во моменти додека тој не е во собата.

Тој ја остави вклучена камерата на својот лаптоп во еден хотел во САД.

– Ова се случи на 5 ноември, отидов во хотел … и ги оставив сите мои лични работи во собата. Верувам дека повеќе нема да го направам тоа, пишува во видео описот.

Погледнете што се случило кога собарката влегла во собата:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi