Нешто чудно е снимено во океанот: Необични суштества во квадратна форма кои се движат истовремено!

17 мај, 2019
Capture

Дрон организацијата која го снима океанот со цел да ги советува сурферите за состојбата на отвореното море забележа неверојатна глетка.

Чудни суштества во квадратна форма беа забележани како се движат правилно распоредни во водите на плажата Бонди во Австралија.

Дронот всушност снимил раи кои пливаат заедно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi