Овој човек е вистински нинџа! Мора да погледнете што сѐ прави!

21 мај, 2019
ццц

Дали некогаш сте се запрашале на колку начини можете да ја прескокнете оградата?

Па, овој човек има посебен начин.

Очигледно е дека направил вистинска уметност од тоа, бидејќи покажува дека оградата лесно може да се прескокне и без употреба на раце, додека гледа во неговиот телефон, држејќи ги рацете во џебовите …. Ако сакате да пробате една од неговите техники, можеби за почеток најдобро би било малку да ги тренирате овие акробации.

https://twitter.com/cctv_idiots/status/1130053570592727041?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1130053570592727041&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.espreso.rs%2Fsvet%2Fsvastara%2F390041%2Fovaj-covek-je-pravi-nindza-morate-da-gledate-usporeno-sta-sve-radi-video
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi