Швајцарец направи глупост на среде автопат: Почна да трча по својот автомобил, а потоа…

23 мај, 2019
s

Несекојдневна ситуација, која слободно може да се најде во некој ужасен хорор филм …Целата акција можете да ја видите на видеото, кое го објави полициската управа на нивниот Facebook профил. Видеото е веќе видено преку 300.000 пати, а полицијата се очекува што е можно поскоро  да го идентификува „возачот“ !

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi