22 февруари, 2020

Радио

Несекојдневна ситуација, која слободно може да се најде во некој ужасен хорор филм …Целата акција можете да ја видите на видеото, кое го објави полициската управа на нивниот Facebook профил. Видеото е веќе видено преку 300.000 пати, а полицијата се очекува што е можно поскоро  да го идентификува „возачот“ !

Остави коментар

Почетна // вести // Швајцарец направи глупост на среде автопат: Почна да трча по својот автомобил, а потоа…
Горе