4 јуни, 2020

Необична сцена е снимена во метро во Њујорк. Сите гледаа во убавата девојка со црна кадрава коса, која правеше нешто необично.

Таа реши да позира за селфи пред очите на сите со тоа што го стави телефонот на седиштето и потоа се позиционира во заводливи пози пред камерата.Тоа е Џесика Џорџ, која подоцна рече дека не знаела дека некој ја снима.

Многумина ја пофалија оваа девојка бидејќи не се грижи дали некој ќе ја осудува.

Остави коментар

Почетна // Top Story // Сите гледаа зачудено во оваа девојка: Не можеа да поверуваат што прави во јавниот превоз
Горе