28 мај, 2020

Американската актерка, 44-годишната Анџелина Џоли, после неколку тешки години зад себе, за прв пат реши да искрено зборува  за нејзиниот развод од Бред Пит, животот со шестте деца, болните настани што го одбележаа нејзиниот живот, и сето ова, на најхрабар начин. Поточно, Анџелина одлучи да се соблече гола за Harper’s Bazaar и да ја отвори душата во искреното интервју.

Познатата актерка целосно се соблече за насловната страница на списанието, а за фотографот позираше само завиткана во проѕирен превез. Покрај тоа што е буквално гола, Анџелина за прв пат зборуваше за последиците од нејзиниот развод од познатиот актер. Меѓу другото, актерката откри и дека сака да ја напушти Америка со своите деца, но сепак, бидејќи Бред се спротивставил на тоа, морала да остане. „Би сакала да живеам надвор и ќе го сторам тоа веднаш штом моите деца наполнат 18 години. Треба да бидеме близу до нивниот татко во моментов “, откри актерката.

Исто така во интервјуто призна дека изминатите неколку години „поминала низ многу работи“ и дека носи „видливи и невидливи лузни“. „За мене е потешко да се справам со невидливите. Животот носи многу промени. Понекогаш ве боли, а понекогаш гледате дека ги боли оние што ги сакате и не можете да бидете слободни како што бара вашиот дух. Сега чувствувам како крвта ми се враќа во телото“, изјави Анџелина, која има шест деца од бракот со Бред Пит, 11-годишните близнаци Нокс и Вивиен, 13-годишната Шило, 14-годишната Захара, 15-годишната Пакс и 18-годишниот син на Мадокс.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Анџелина позираше гола па призна: Поради Бред останав во Америка
Горе