25 мај, 2020

Аристократски елегантна во обичен плисе фустан со долги ракави, Angelina изгледаше среќно и задоволно.

Позната е по тоа дека најмногу одбира бели или црни комбинации, но актерката овој пат се одлучи за боја на слонова коска, која совршено ја искомбинира со окер акцесоари.

Поранешната сопруга на Brad Pitt, која последните неколку години беше на метата на критики поради недоволната тежина, се прошета по улиците на француската престолнина во друштво на познатата кума, филмската икона Jackielyn Bize.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Angelina Jolie како некогаш: Аристократска елеганција на прошетка со познатата кума
Горе