18 февруари, 2020

Радио

Актерката Anne Hathaway, која со својот шарм и начин на изведба најмногу потсетува на легендарната Audrey Hepburn и понекогаш на незаборавната, Judy Garland, објави среќни вести на нејзиниот Instagram профил. Тaa има тригодишен син, Jonathan, кој го доби додека беше во брак со Adam Shulman, а за новата бременост не сакаше да зборува додека не биде сосема сигурна дека сè е во ред.
„Не, ова не е стомак за улога, бремена сум”, напиша Ен, објаснувајќи зошто таа веднаш не ја објавила добрата вест.

„Шала настрана, секој што поминал низ пеколот на неплодност и низ обидите за зачнување знае за што зборувам. Ниту една од моите бремености не е едноставна права линија. Ви испраќам многу љубов“ – напиша преслатката En со фотографијата со бебе # 2.

Остави коментар

Почетна // Забава // Anne Hathaway објави среќна вест: Не, ова не е стомак за улога, бремена сум!
Горе