19 ноември, 2019

Радио

Бредли Купер и Ирина Шајк беа еден од најубавите парови во светот на шоубизнисот, но нивната љубов згасна кога никој не се надеваше.

После успехот со филмот „A Star Is Born“ и можната афера со Лејди Гага, Бредли се раздели со руската убавица со која ја има ќерката Леа.

Додека многумина очекуваа да го видат Бредли како ги ужива сите придобивки што му ги овозможуваат парите и славата, тој го прави токму спротивното – ужива во возењето во метро како и сите други граѓани. Сепак, неговото опуштено издание, како и неговата насмевка, прегратката и погледот под очилата, не ги пропуштија папараците, кои очигледно се насекаде.

Бредли и малата Леа беа фотографирани во метрото и сликата кажува повеќе од зборови.

Остави коментар

Почетна // Забава // Бредли Купер опуштен и среќен: Таа е поубава од Ирина!
Горе