7 јуни, 2020

Пејачката Џенифер Лопез се најде во центарот на скандалот поради тврдењето дека вереникот Алекс Родригез ја изневерува.

веднаш откако Алекс и Џенифер Лопез се верија, почнаа да кружат гласини дека поранешниот бејзбол играч ја изневерува со Playboy моделот Зои Грегори. Зои тврди дека Алекс и праќал секси пораки, голи фотографии и и понудил секс во тројка.

Џенифер е неверојатна и таа не го заслужува ова. Додека се подготвуваше да ја запроси, мене ме замоли да му испратам свои секс-видеа. Тој ме замоли да се сретнеме и побара од мене да организирам други девојки за дружење “, изјави Зои за „Daily Mail“.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Додека се подготвуваше да ја запроси од мене бараше да му испратам свои интимни видеа: Испливаа деталите за неверството!
Горе