14 август, 2020

Младата музичка ѕвезда Џастин Бибер и манекенката Хејли Болдвин ги обновија своите завети за годишнината од бракот, а според најновата објава на популарниот пејач на Инстаграм, тие не можат да дочекаат да станат родители.

View this post on Instagram

9.30.19 ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Тој објави видео од преслатко девојче кое си игра со нејзиниот татко, жалејќи се дека Хејли и тој ќе бидат во голема неволја поради нивните карактери кога ќе добијат дете.

Оваа желба не е изненадување, имајќи предвид дека уште во 2011. година тој во интервју за WWD изјави дека сака да биде млад татко.

View this post on Instagram

Vacation officially over back to reality

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

– Сакам да бидам во брак на 25 или 26 години. Сакам да бидам млад татко “, рече тогаш.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Џастин Бибер едвај чека да стане татко
Горе