Џенифер Анистон повторно војува со Анџелина Џоли?

14 ноември, 2019
jennifer

По славата стекнатa во популарната серија Friends, 50-годишната Џенифер Анистон ја испроба својата среќа со глума во долгометражни холивудските филмови, но никогаш не го повтори ѕвездениот успех што го имаше во раната кариера. Неодамна, токму затоа ги воодушеви своите фанови со нејзината одлука да се врати на малите екрани како дел од новата серија, „The Morning Show“. Во таа пригода, таа даде коментар за американските медиуми,  за кој фановите заклучија дека таа повторно е наменет за жената што и го зема поранешниот сопруг Бред Пит, Анџелина Џоли.

Во неодамнешното интервју, Џенифер изјави дека не планира да глуми во кино хитовите на Марвел, бидејќи верува дека тие ја намалуваат вредноста на филмската уметност. Актерката изјави дека нејзината улога во телевизиските серии и дава поголемо задоволство отколку глума во суперхеројски филмови, пренесува списанието Globe. Споменатиот американскиот портал тврди дека коментарот за недостигот на квалитет на филмовите на Марвел е всушност насочен напад врз Анџелина Џоли, која наскоро треба да ја оствари улогата на главниот лик во филмот „Eternals“ за споменатата продукциска куќа. Од Анџелина сè уште нема никаков коментар за инцидентот.

Но, со сигурност може да се каже дека „The Morning Show“ ги руши рекордите за гледаност и дека серијата е исклучително добро прифатена од публиката. Очигледно, враќањето на малите екрани се исплатеше и уште еднаш докажа дека не случајно е на А-листата во Холивуд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi