10 април, 2020

Радио

Џорџина Родригез го искористи своето слободно време за да ги заврши последните предновогодишни подготовки, а моделот и сопруга на Кристијано Роналдо беше фотографирана на шопинг.

Таа беше во потрага по фустан за новогодишната забава, а папараците не ја пропуштија оваа можност да ги овековечат моментите кога беше во целосно опуштено издание и без тешка шминка, но и без тесните фустани кои прекрасно и стојат.

Таа ја надополни комбинацијата со патики, и се чини дека и било малку непријатно откако ги забележала  фотографите.

Остави коментар

Почетна // Забава // Џорџина Родригез каква што досега не сте ја виделе: Фатена кога најмалку се надеваше!
Горе