17 септември, 2019

Радио

Ева Лонгорија (43) не чекаше на ред  за време на чекирањето за летот во Мексико Сити од Лос Анџелес, бидејќи патуваше со својот осуммесечен син Сантијаго.

Мексичко-американската ѕвезда го славеше успехот на филмот „Roma“, во Холивуд, на доделувањето на Оскарите, кој беше награден со три статуи на Американската филмска академија.

Остави коментар

Почетна // Забава // Еva Longoria: Кога мама ќе тргне на пат со осуммесечниот Santiago
Горе