25 мај, 2020

На актерката Ева Лонгорија животот целосно и се промени откако го роди синот Енрике Сантијаго. Тој стана центар на нејзиниот свет, а колку ужива во раните денови на мајчинството, толку многу уживаше и во текот на нејзината бременост, па воопшто не и пречеа вишокот килограми кои ги доби.

– Луѓето ми велат побрзо да ослабам, но не ги слушам. Се угледувам на мојата мајка и сестрите кои се силни жени и постапувам како нив, рече еднаш ѕвездата на „Очајни домаќинки” за списанието „People“, коja по некое време се врати во теретана.

View this post on Instagram

??????

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Резултатот од нејзиното напорно вежбање, актерката го покажа на најновите фотографии во бикини.

View this post on Instagram

#VacationMode ???

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Ева и нејзиниот син уживаат во Марбела, а покрај насмевката што ја покажува нејзината бескрајна среќа, нејзините обожаватели секако ја забележаа и нејзината беспрекорна линија.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Ева Лонгорија ужива со синот Сантијаго: Актерката нѐ шокираше со својот изглед
Горе