Галена и чувана трудница: Кој последен ја пости Меган пред породувањето

2 мај, 2019
меган

Цела Британија е на нозе, наследникот на Принцот Хари и Војвотката Меган само што не пристигнал, а можноста да ја види својата снаа пред породувањето за последен пат ја искористи кралицата Елизабета.

Елизабета за време на викендот ги посети во Frogmore Cottage, новиот дом на војводата и војвотката од Сасекс.


Според британскиот печат, врховната поглаварка на Велика Британија изразила желба повторно да ја види сопругата на нејзиниот омилен внук пред да стане мајка.

Со овој потег, Елизабета II ги негираше гласините за несогласувањата со сопругата на Хари …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi