10 април, 2020

Радио

Џастин Тимберлејк сè уште се обидува да изнуди опростување од својата сопруга поради наводниот скандал што избувна откако беше снимен со помладата колешка, како ја држи за рака.

Имено, Џесика Бил на својот Инстаграм објави видео на кое позира со пилатес топка, а пејачот веднаш подолу го остави својот коментар во форма на емоџи – срце.

Ова веднаш предизвика лавина од коментари, при што многу обожаватели ја поддржаа Jесика и негативно ја коментираа наводната прељуба за која тој исто така беше осуден јавно.

Остави коментар

Почетна // Забава // И понатаму се извинува за својата грешка: Еве што направи Џастин подари Џесика Бил!
Горе