И се влоши здраствената состојба – Чувствувам болки во телото и едвај дишам

19 ноември, 2019
Capture

Американската пејачка, 26-годишната Ариана Гранде, повторно ги загрижи многубројните обожаватели, откако откри дека нејзината здравствена состојба се влошува. Имено, веќе неколку недели пејачката не може да го излечи грлото и да се ослободи од сериозната главоболка, а ситуацијата е сè полоша затоа што, како што и самата призна, лекарите сè уште не ја пронашле причината за сериозната состојба.

View this post on Instagram

🦇

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

„Сè уште сум многу болна. Не сум добро од мојот последен концерт во Лондон во октомври. Не знам како е можно, но чувствувам неверојатна болка во вратот и главата. Можеби звучев добро, но чувствував силна болка и едвај можев да дишам за време на последното шоу. Бев на лекар и се обидуваме со сè за да се излекувам, но сè уште не ја најдовме причината “, откри младата пејачка на својот Instagram профил, однапред извинувајќи им се на многубројните фанови  дека постои можност да го откажале нејзиниот настап во Лексингтон.

View this post on Instagram

the love of my life

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Потсетуваме, Ариана уште во мај оваа година ги откажа своите концерти на Флорида, кои требаше да ги одржи како дел од нејзината светска турнеја „Sweetener“, затоа што ненадејно се разболе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi