Irina во страстна прегратка со ново момче

18 јули, 2019
Capture

Откако претходно овој месец беше потврдено дека американскиот актер Bradley Cooper и манекенката Irina Shayk одлучија да ја прекинат четиригодишната врска, 33-годишната Русинка е фатена во машко друштво. Тие изгледаа поприлично блиски, а фотографиите веќе предизвикаа шпекулации дека станува збор за нова љубов.

Имено, манекенката во друштво на нејзината мајка, ја онесе својата двегодишната ќерка Lea De во детски парк во Њујорк, кога на девојките им се придружи маж, што ако е оценуваме според фотографиите, и е многу близок. По долгиот разговор, тие се разделија и иако фотографиите набрзо поттикнаа лавина од коментари за новата љубов во животот на Irina, странските медиуми објавија дека тоа е Alec Maxwell, креативниот директор на британскиот магазин Vogue, со кој Irina долго време е во пријателска врска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi