„Изгледаш како старица“: Исплива фотографија поради која е јасно зошто Викторија Бекам ги крие своите дланки – причината не е ниту малку пријатна!

2 декември, 2019
V

Сопругата на Дејвид Бекам, Викторија Бекам, се смета за вистинска стилска икона, а секоја нејзина комбинација на облека ја пратат милиони обожаватели.

Сепак, во една прилика, таа ги изненади сите, а после овие слики, фановите и рекоа дека изгледа како старица.

Поточно, Викторија се појави во јавноста, и очигледно сакајќи да ги прикрие дланките и ги чува во џебовите од јакната.

Сепак, папараците дадоа се од себе за да ја сликаат, а покрај уредно налакираните нокти, може да се види и збрчканата кожа.

Многумина рекоа дека никогаш не би помислиле дека убавата сопруга на Бекам има овие раце, а во коментарите напишаа дека изгледа како старица.