Ќерката на Кетрин Зита и Мајкл Даглас е неверојатно убава

16 мај, 2019
k

Иако има само 16 години, Керис Зита Даглас и нејзината мајка често ги посетуваат модните настани и се повеќе го привлекува медиумското внимание. Таа е екстремно поврзана со своите родители, па затоа Керис често објавува фотографии од раното детство, искажувајќи ја љубовта кон нејзината мајка и татко.

Многу фанови на познатата двојка тврдат дека убавата Керис веќе поседува нереална убавина и дека за некоја година таа сигурно ќе биде една од најубавите жени во светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi