Ќерката на Венсан Касел и Тина Кунаки за прв пат се сретна со камерите

22 мај, 2019
тина кунаки

Помина еден месец откако францускиот актер Винсан Касел (52) доби ќерка со моделот Тина Кунаки (21).

Поранешниот сопруг на една од најубавите жени во светот, Моника Белучи, со своето семејство престојува во Кан за филмскиот фестивал, а паузата помеѓу проекциите ја искористи за да ги посети локалните кафулиња.

https://www.instagram.com/p/Bxq80EmlCVD/?utm_source=ig_embed

Касел, кој веќе има две ќерки со италијанска актерка, досега успешно избегнуваше својата намала ќерка да ја изложи пред папараците, но овој пат немаше место за криење.

https://www.instagram.com/p/BxrjT15CpAJ/?utm_source=ig_embed

Фотографиите од актерот како ја турка количката со малата Амазон во друштво на сопругата на Тина, ги преплавија социјалните мрежи …

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi