18 јануари, 2020

Радио

Откако поголемиот дел од летото го поминаа во Европа, индиската актерка, манекенка и поранешна Мис на светот Priyanka Chopra (37) и ѕвездата на „Game of Thrones“ Sophie Turner (23), кои се омажија за членовите на бендот Jonas Brothers, одлучија одморот да го поминат заедно.

Додека нивните сопрузи, браќата Nick и Joe ја обиколуваат Америка, јатрвите се одмораат во луксузен хотел во Мајами и уживаат во пливајќи во базенот.

Остави коментар

Почетна // Забава // Кога јатрвите уживаат сами на одмор
Горе