Мајли Сајрус заврши во болница!

9 октомври, 2019
majla

Возбудливиот живот на Мајли Сајрус го наплати својот данок, па откако го остави сопругот Лијам Хемсворт, но и девојката Кејтлин Картер и потоа заплови во нова романса со пејачот Коди Симпсон, пејачката се разболе и заврши во болница.

Мајли добила воспаление на крајници, а на Instagram напиша дека се обидува што е можно поскоро да оздрави.

„Благодарам мајка што му помагаш на твојот мал пациент да изгледа малку подобро“, напиша Сајрус, заедно со фотографијата од болницата каде што мама Тиш и ја чешла косата.

Исто така ја изненади и Коди Симпсон (22) , со букет рози и неколку отсвирени песни на гитара.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi