Не е повеќе русокоса: Beyoncé го промени својот имиџ

14 мај, 2019
б

Beyoncé веќе долги години е препознатлива по долгата руса коса, а сега музичката дива одлучи да направи голема промена.

На социјалните мрежи, таа објави галерија со фотографии на кои таа е со темно кафеава коса, а новата фризура, според бројни коментари, воодушеви милиони нејзини фанови.

Со оглед на тоа дека таа е природна бринета, со овој изглед пејачката играше на сигурно, но, како што многумина искоментираа, ова може да биде нејзината најтемна боја на коса досега.