Некогаш среќната врска се претвори во кошмар: Irina Shayk и Bradley Cooper во никогаш полоши односи, а еве која е причината!

2 јули, 2019
ирина

Овој пат не станува збор за Lady Gaga, туку за поинакви семејни несогласувања.

Irina Shayk и Bradley Cooper потврдија дека повеќе не се заедно, но не сакаа да дадат детали за нивната разделба. Тие се договорија дека за нивната ќерката ќе се грижат подеднакво, но судејќи според гласините, договорот не успеал.

Оние кои се упатени во животот на оваа позната двојка тврдат дека тие двајца во моментов не се во пријателски односи. Кавгата настанала токму поради нивната ќерка. Irina сака нејзината ќерка да живее со неа во Њујорк, додека Bradley сака да остане со него во Лос Анџелес.

Странските медиуми објавија дека сакале да ја спасат врската токму поради нивната ќерка, но тоа не им одеше од рака.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi