Откриена е причината зошто Меган Маркл не е во добри односи со Кејт Мидлтон

29 ноември, 2019
megan

Меган Маркл, 38-годишната војвотка од Сасекс, повторно се најде на мета на критики на сопственото семејство. Иако нејзиниот татко, а потоа и чичко, на многу начини се обидоа да ја дестабилизираат нејзината слика во јавноста, сега тоа го прави и нејзината полусестра.

Веќе догло време се очекуваат мемоарите кои би можеле целосно да го нарушат нејзиниот статус. Обајвувањето на мемоарите е неодамна најавено, а после нејзината сестра, се јави и чичкото на Меган, Мајк Маркл, кој на британските таблоиди им ја продаде наводната вистина за вистинското однесување на Меган. Така, The Sun го пренесе неговиот став за Меган и неговото мислење за нејзиното воспитување.

„Меган се искачи многу високо, ако зборувавме за социјалниот статус и таа нè остави зад себе, барем така се чувствувам јас. Мислам дека тоа е нормално бидејќи беше во пониската класа и сега конечно успеа“, рече чичкото на Меган. „Таа е прима дона затоа што нејзиниот татко така ја одгледа“, заклучи тој.

Мајк исто така откри и зошто Меган има проблем со војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон. „Меган е многу детинеста. Така се однесуваше со нас и сигурно така се однесува кон кралското семејство “, рече тој.

Потсетуваме, Меган e во затегнати односи со скоро целото семејство, па со Хари и малиот Арчи, овогодинешниот Божиќ ќе го дочекаат во друштво на нејзината мајка, 63-годишната Дори Рагланд. Кралскиот пар се одлучи за овој потег, откако таа јавно откри дека тешко се справува со притисоците на славата, а Хари изјави дека не е во најдобар однос со неговиот брат Вилијам.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi