17 септември, 2019

Радио

Сонце, море, песок, сопруг и разигран десетмесечен син под чадор е сè што и е потребно за среќа на славната актерка Ева Лонгорија (44).

Ева Лонгорија се пофали со фотограгија од Карибите, а нејзините фанови забележаа дека ги изгубила вишокот килограми од бременоста.

Иако во текот на бременоста доби неколку килограми повеќе, актерката Ева Лонгорија брзо се врати во форма. Десет месеци по раѓањето на нејзиниот син Сантјаго, таа на Instagram објави фотографија на која позира во костим за капење, видливо ослабена.

View this post on Instagram

Ohmmmm or Ommmmm depending who you are 😎

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Остави коментар

Почетна // Забава // Ова се дефинитивно најслаткото бебе и најсреќната мајка на плажа
Горе