15 октомври, 2019

Радио

Американската старлета ги покажа градите откако ги „среди“ кај пластичен хирург, а на фотографијата нема облека.

Амбер Роуз (35), често ја шокира јавноста со нејзините провокативни изданија, а сега се соблече гола. Американската ѕвезда ги покажа градите откако ги „среди“ кај пластичен хирург, а на фотографијата е без облека, што предизвика лавина од коментари.

View this post on Instagram

Peach Fuzz 🍑

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

Не е прв пат Amber да го покажува нејзиниот голем задник, а од страната се гледа брадавицата на која има пирс. Оние кои ја следат ѝ кажаа дека изгледа одлично.

Остави коментар

Почетна // Забава // Овој пат навистина претерала! Amber Rose потполно гола го покажа својот последен хируршки потфат!
Горе