Погледнете во медитеранскиот рај од 30 милиони долари: Michael Douglas ја продава својата вила на егзотичен остров

29 мај, 2019
daglas

За идниот сопственик, ова е вистинско парче рај на земјата!

Мајкл Даглас сака да ја продаде својата куќа на островот Мајорка во Шпанија за 28,9 милиони евра (32,38 милиони долари).

Објектот од 200 хектари се состои од приватни лозја, терасовидни маслинови градини, модерен базен, библиотека, голема винарска визба и голем капацитет за сместување на гости и седум објекти кои содржат 10 спални.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi